REZERVUJTE NA NAŠICH STRÁNKÁCH A UŠETŘETE 10% S PROMO KODEM WELCOME


Rodinná dovolená – Služební cesty


Bydlete komfortně a za přijatelnou cenu -  ať už jedete do Prahy za kulturou, zábavou, nákupy nebo pracovně.
 

Hotel se nachází přímo v historickém středu Prahy, pouhých 5 minut pěšky od stanice metra I. P. Pavlova nebo 15 minut pěšky od Václavského náměstí.

Odpočiňte si po náročném dni v Praze


V hotelu Ambiance Praha, nově zrekonstruované neorenesanční budově z 19. století, Vám nabízíme ubytování v 99 komfortně zařízených pokojů s 1, 2 a 3 lůžky. Ve všech pokojích je možnost přistýlky, individuálně nastavitelná klimatizace, trezor, bezplatné Wi-Fi připojení, LCD TV se satelitním příjmem a telefon.


Všechny pokoje mají vlastní koupelny, které jsou vybaveny vanou nebo sprchovým koutem a vysoušečem vlasů. Ve vstupní hale je hostům k dispozici počítač s připojením k internetu. Celé zařízení je nekuřácké.

Snídaně - nejlepší část vstávání


Bohatá bufetová snídaně je v hotelu Ambiance Praha zahrnuta v ceně ubytování. Snídaně podáváme denně od 07:00 do 10:30 hodin.


V letních měsících Vás zveme na venkovní terasu ve vnitrobloku, kde si užijete klid a relaxaci zcela mimo ruch velkoměsta.

Rodiny s dětmi vítány!


Hotel Ambiance v Praze je vynikajícím výchozím místem pro rodiny s dětmi.


Díky výhodnému umístění v centru Prahy, poblíž ulic Legerova a I. P. Pavlova, snadno navštívíte atraktivní místa a památky, jako například Václavské náměstí, Staroměstské náměstí a Orloj, Prašnou bránu, Obecní dům, židovskou čtvrť Josefov, Karlův most nebo Pražský hrad.