dolůůůůůůůůůůů

Vítejte v hotelu Ambiance v Praze!

Čtyřhvězdičkový hotel v centru Prahy

Rodinná dovolená – Služební cesty
99 elegantních pokojů s Wi-Fi, klimatizací a trezorem v centru české metropole. Ať už jedete do Prahy za kulturou, zábavou, nákupy nebo pracovně, jistě hledáte pohodlné ubytování na strategickém místě. Dobrá zpráva: Právě jste ho našli! Přímo v historickém středu Prahy, u Václavského náměstí a Kongresového centra, Vám nabízí své služby čtyřhvězdičkový hotel Ambiance s nonstop recepcí.

Odpočiňte si po náročném dni v Praze
V hotelu Ambiance Praha, nově zrekonstruované budově z 19. století, vybírejte z 99 komfortně zařízených pokojů s 1, 2 a 3 lůžky. Ve všech je možnost přistýlky, individuálně nastavitelná klimatizace, trezor, bezplatné Wi-Fi připojení, LCD TV se satelitním příjmem a telefon. Koupelny jsou vybaveny vanou nebo sprchovým koutem a vysoušečem vlasů. Ve vstupní hale je hostům k dispozici počítač s připojením k internetu. Celé zařízení je nekuřácké.

Dobře se nasnídejte
Snídaně jsou v hotelu Ambiance Praha v ceně ubytování a podávají se denně od 07:00 do 10:30 hodin formou švédských stolů. V letních měsících Vás zveme na venkovní terasu, kde si užijete klid a relaxaci zcela mimo ruch velkoměsta.

Ukažte svým dětem naše hlavní město
Ambiance Praha je vynikající hotel pro rodiny s dětmi. Díky výhodné poloze poblíž ulic Legerova a I. P. Pavlova snadno navštívíte atraktivní místa a památky, mezi které náleží: Václavské náměstí, Staroměstské náměstí a Orloj, Prašná brána, Obecní dům, židovská čtvrť Josefov, Karlův most, Pražský hrad

Přijeďte k nám kdykoliv – těšíme se na Vás! 

 

alt